Teknede Tatil Yapmak Ayrıcalıktır

Zaman geçtikçe her şey daha da kolaylaşıyor. Artık herkes yılda en az 1 kez de olsa tatile çıkabiliyor. Bazısı yazlık kiralamayı tercih ediyor, bazısı karavan da tatili cazip buluyor, kimisi çadırda kamp yapıyor, kimisi lüks teknelerde ya da beş yıldızlı otellerde tatili seviyor. Sonuçta hepsi bir amaca hizmet ediyor; rahatlamak, dinlenmek, eğlenmek. Genellikle ekonomik seviyesi yüksek seviyede olanlar tekne tatilini ve beş yıldızlı otelleri tercih ederler. Aslında tercih ederlerdi diyelim.
 
Akotur profesyonelliği ve güvencesi ile artık herkes lüks teknelerden faydalanabiliyor. Lüksü ve tatili bir arada sunuyoruz. Tabi ki kimsenin çadır veya karavan sevgisinden vazgeçmesini istemiyoruz ama bizim tatil anlayışımız denize girmek, güneşlenmek, uyumak, yemek yemek, yine uyumak, yine yüzmek ve yine yemek... Ayağımızı sadece, değişik taşlar toplamak istediğimizde, tekneden karaya kadar yüzüp kuma basmak.
 
Teknemülk satın aldığınızda hele ki ilk kez bir tekne tatiline çıkacaksanız, tekne de tatil geçirmenin ayrıcalığını ve tadını anlayacak ve bu keyiften vazgeçemeyeceksiniz.