Faaliyet Alanları

Akotur Gayrimenkul

AAkotur Bolu, Mudurnu da Sarot Vadi Termal Otel inşaat ve satışını bitirip tesisi 2011 tarihinde hizmete açmıştır; Yalova, Armutlu da Anka Termal Göral Termal Tatil Köyü Devremülk Ana satış distribütörü olarak Türkiye’nin önde gelen güvenilir ve sağlam satış ekibiyle hizmet vermektedir. Termal Devremülk bünyesinde 13 alt bayisi ile toplamda 600 kişilik ekibiyle müşterilerine kaliteli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralamaktadır..

Akotur Yatçılık & Turizm

Marmaris, Göcek, Fethiye, Bodrum, Rodos ve tüm komsu Yunan Adalarında bünyemizde bulunan Gulet, Motor Yat, Bareboatlarla müşterilerimize üst düzey hizmet sunmaktayız. Yat Turizm’inin yansıra yat yapımı, bakım ve onarım, alım ve satım konularında da müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz.

Akotur Teknemülk

Akotur profesyonelliği ve güvencesi ile artık herkes lüks teknelerden faydalanabiliyor. Deniz severler ve mavi yolculuk tutkunlarına , sezonda 1 hafta bile olsa deniz tatili yapmak isteyenlere yat sahibi olma fırsatı sağlayan “Devre Mülk Yat” sistemimizi sunmaktayız. 5 ya da 10 yıllık seçenekler ile hizmetinizdeyiz. Yatırım maliyetlerine katlanmadan ve işletme giderlerini minimuma indiren ve problemlerden bağımsız "Yat Paylaşım" sistemimiz tıpkı "Devre Mülk Konut" sistemi gibi çalışmaktadır.