Gayrimenkul

Akotur Gayrimenkul & Devremülk

Akotour BOLU, Mudurnu da Sarot Vadi Termal Otel inşaat ve satışını bitirip tesisi 2011 tarihinde hizmete açmıştır; Yalova, Armutlu da Anka Termal'den sonra Rıhtım Palace Termal & SPA yüklenici firma ve ana satış distribütörü olarak Türkiye’nin önde gelen güvenilir ve sağlam satış ekibiyle hizmet vermektedir. Termal Devremülk bünyesinde 20 alt bayisi ile toplamda 600 kişilik ekibiyle müşterilerine kaliteli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

Akotur Gayrimenkul olarak bugüne kadar 108 milyon Türk Lirası Devremülk satışı gerçekleştiren firmamız, bulunduğu projelerde her zaman yenilikçi ve müşteri memnuniyetine önem vermesi ile ön plana çıkmıştır.

Firmamız aracılığı ile birçok devremülk sahibi yaptığımız müşterilerimiz her daim kazançlı olup, yatırımlarını güvenli bir şekilde teslim almışlardır. Müşterilerimizin yatırımlarını her zaman kendi yatırımlarımız gibi görmemiz, her zaman memnun olan müşterilerimizin referansları ile büyük bir aile haline gelmemizde büyük bir etken olmuştur.

Herkesi bir gün devremülk sahibi yapmak için peşin ve 48 aya kadar varan vadelerle devremülk sahibi olma imkanı sunmaktayız. Vadeli satışlarımızda sunmuş olduğumuz vadenin yanı sıra, taksitleri devam eden müşterilerimize tesis açılış tarihlerinde kendilerine dairelerini teslim etmek ile beraber, kira getirisi ile ilgili de gelir sağlayabiliyorlar.

Devremülk takas imkanı da sunan firmamız arsa, mülk, araç ve iş karşılığı devremülk takaslarına her zaman açık olan bir yapıya sahip olmuştur.

Projelerimiz: