Armutlu Rıhtım Palace Termal & SPA

Kendinizi sultanlar gibi hissedeceğiniz muhteşem bir mekan, sultalara yakışır 5 yıldızlı dev bir yatırım. Rıhtım Palace Termal & SPA hayal ötesi bir sağlık ve yaşam merkezi. Armutlu bölgesinin incisi ve birincisi Rıhtım Palace Termal & SPA her yönüyle bölgeye yepyeni bir tarzla, yepyeni bir kaplıca ve tatil anlayışı sunuyor.

Denize aşık tatilciler bilirler, açılmak, özgürce dolaşmak ve tüm güzelliklerin tadını çıkarmak bambaşkadır onlar için. Tabi ki bunu daha fazlasıyla yaşamak, kolay tatil yapmak için otel kiralama telaşına son verecek çözümlere sahip olmak da tatil günlerinin daha keyifli geçmesini sağlayacaktır. Tatil keyfinizi kimsenin bölmemesi ya da kısa kesmek zorunda kalacağınız bir tatile odaklanmamanız için Akotur olarak sizlere gayrimenkul tekliflerini sunuyoruz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı prensip edinen firmamız, devremülk konusunda da müşterilerine yardımcı olarak tatil günlerinin diledikleri gibi gerçekleşmesi konusunda yardımcı olmaktadır. Armutlu Rıhtım Palace Termal & SPA Tatil Köyü, Anka Termal gibi popüler yerlerde gayrimenkul satışları yapan firmamız, tatilinizin istediğiniz gibi geçmesini sağlamaktadır. Tatil günlerini keyif içinde yaşarken, evinizdeki konforu da tatil günlerine taşıma fırsatını yakalayacaksınız. Hayal ettiğiniz gibi bir tatil için beklediğinizden çok daha fazla ayrıcalık ve alanında deneyimli olan kadromuz ile zevkinize hitap eden devremülklerle sizlere en güzel hizmeti sunuyoruz.


Aradığınız kolaylıklar, ödeme seçenekleri, taksit imkanları ve daha fazlası ile kolay bir alışveriş sonrasında yüzünüzün gülmesini sağladığımız firmamız ile kazanan siz olacaksınız. Akotur olarak devremülk satışı ile gayrimenkul satış hizmetlerini müşterilerimize sunarak en güzel şekilde zamanlarını geçirmelerine, emlak sahibi olurken kazançlı çıkmalarına yardımcı olmaktayız. Ayrıcalıklı hizmetlerimiz hakkında bilgilerin en kapsamlı detaylarına ulaşmak için iletişim numaralarından arayarak ve ya iletişim formunu doldurarak detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aradığınızdan daha kaliteli hizmetler, beklediğinizden daha cazip fiyatlar ve ayrıcalıklı müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızdan oldukça memnun kalacağınıza inanıyoruz. Alanındaki başarıyı uzun zamanların tecrübe ve birikimleriyle elde eden firmamız ile en güzeline sahip olmanın keyfini yakalayacaksınız.


Bilgi Formu
Devre mülk satın aldığımız tarihte dairemize gidemezsek hakkımızı başka bir tarihte kullanabilir miyiz?

Devre mülk satın alırken ailenizle belirlemiş olduğunuz tarihte hakkınızı kullanmazsanız maalesef başka bir tarihle takas etme durumu söz konusu değildir. Ancak 4-5 ay evvelinden gidememe durumunuz belliyse, kendi tarihinizi başka bir aileye kiralayabilirsiniz.

Rıhtım Palace Termal & SPA ’dan dükkân kiralayabilir miyim?

Dükkânlar sadece satılmaktadır. Ancak mal sahipleri kiralamak istediği takdirde kendilerinden kiralanabilir.

Tatil Köyünde termal havuzlar, sauna, hamam, masaj, kişiye özel tedaviler ücretli midir?

Rıhtım Palace Termal & SPA da daha birçok aktivite bulunmaktadır ve bu aktivitelerin kişiye özel olan durumlar dışında hepsi ücretsizdir.

Başkalarıyla aynı havuzu kullanmak istemiyorum, termal sudan nasıl faydalanabilirim?

Dairenizde size özel banyonuzda termal su akmaktadır. Alacağınız uzman tavsiyesi doğrultusunda kendi jakuzinizde termal sudan faydalanabilirsiniz. Ayrıca ailelere özel tahsis edilmiş randevuyla kullanılan havuzlarımızda mevcuttur.

Yılda sadece 15 gün gelmek benim için yeterli değil, değişik tarihlerde de gelip kalmak istiyorum. Mümkün müdür?

Birçok misafirimiz genelde bir tarihte gelmeyi tercih etmektedir. Ancak Termal suyun özelliklerinden faydalanıp iyileşen ve kendisine çok iyi gelen birçok kişi başka tarihlerde de gelmeyi tercih etmektedir. Bu durumda daha önce görüştüğünüz yetkililere ulaşıp isteğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Tarihlerle ya da dairelerle ilgili bir sınırlama getirilmemiştir.