Hakkında

        Akotur güvencesinde bugüne kadar altına imza atiğimiz projelerimizde amacımız, misafirlerimizi en güvenilir ve en konforlu projelerimize dâhil etmek ve kendilerini devremülk sahibi yapmaktı. Akotur olarak yeni projemiz ise Yalova’nın Armutlu ilçesinde denize sıfır inşa etmekte olduğumuz Rıhtım Palace Termal & SPA. Tatil köyümüzde amacımız misafirlerimizi hem ev sahibi yapmak hem de bölgenin yeraltı kaynağı Termal sağlık sularından şifa almalarını sağlamak.

İçerdiği mineraller dolayısıyla Termal Su kaynakları birçok hastalığa deva olmaktadır. Kronikleşen kemik, eklem ağrılarında, iç hastalıklarda, deri hastalıklarında doktorlar hastalarını doğal termal sulara yönlendirmektedirler. Bu sebeple Akotur sizlere 2.eviniz olmak üzere Rıhtım Palace Termal & SPA'nın avantajlarını sunuyor. Bir yandan sağlığınız için faydalı bir yatırım yaparken bir yandan da kendiniz ve çocuklarınız için bir yatırım yapmış olacaksınız. 15 günden oluşan bir donem saatin aldığınız da kullanamadığınız zamanlarda döneminizi kiraya verebilir ya da ileride çocuklarınıza miras olarak bırakabilirsiniz

Rıhtım Palace Termal & SPA'da birçok misafirimiz tesisimizde bulunan dükkânları sadece yatırım amaçlı almakta olup ayni zaman da ulaşım kolaylığından ötürü ailesi için bir de yazlık saatin almaktadır. Akoturun şu ana kadar gerçekleştirmiş olduğu tüm projelerde ve Rıhtım Palace Termal & SPA projemizde de bizi tercih ettiğiniz ve bize olan güveniniz için teşekkür ederiz.