Tekne Kiralama

Aklınızdaki tatili sıradanlıktan çıkararak yapmak isteyenlerdenseniz size bir önerimiz var. Neredeyse otellerle aynı konaklama ücretine gelen fakat sabit bir yerde beklemeden gezinti yaparak yapacağınız güzel bir tatile ne dersiniz? Yat ve gulet kiralama seçeneklerimiz ile hiçbir ayrıntıyı düşünmeden sahip olabileceğiniz benzersiz bir tatil hayal edin.

Tekne kiralama yaparken hangi ayrıntılar size ağır gelir? Ruhsatlar, kâğıtlar ve bunun gibi ayrıntılarla işiniz olmaz. Tekne için alım ve vergileri ile muhatap olmazsınız. Tekne donanımlarını; minderleri, tentesi, yelkenleri vs. hazır olarak bulursunuz. Bakımı, boyası, parlatılması, elektrik tesisatı, motor bakımı, onarımı, temizliği gibi sıkıntılı işlerle de siz uğraşmazsınız. Yat çalışanlarının ücretleri de tamamen şirketimizin giderleri dâhilindedir. Peki, bu kadar mı? Elbette değil. Yakıt masraflarını, muhasebe kaydı masraflarını, tersane çekek yeri masraflarını, transitlog işi masraflarını, erzak ve temizlik ürünleri masraflarını biz ödüyoruz.

Teknede yaz tatili gibi bir olasılık bile insanın harika bir tatil hayali kurmasına inanılmaz derecede renk katarken, tüm bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile hayır demek, bizce muhteşem bir fırsatın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel gibi donatılmış teknelerimizde klima, internet gibi birçok hizmet de sizi bekliyor. Ayrıca gece seyirlerinize de navigasyon cihazları GPS radar sayesinde güvenli bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şahıslara sigortalama ve mali mesuliyet gibi bir ayrıntıyla da uğraşmanıza gerek yoktur. Dilediğiniz kişilere kiralayabilir ya da dost ve akrabalarınıza dilediğiniz zaman hakkınızı verebilirsiniz. Hayalinizdeki yaz tatillerini gerçeğe dönüştürmenin başlangıcını ister Marmaris’ten isterseniz de Bodrum’dan demir alarak başlatabilirsiniz. Geriye profesyonel bir mürettebat eşliğinde dilediğiniz yere, dilediğinizce gezintiler yaparak eğlenmek kalacak. Artık gulet kiralama sistemi ile tekne sahibi olmanın inanılmaz hazzını yaşayan biri olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Standartlarınızdan sıyrılma vakti geldi. Sizi bekleyen kocaman bir tekne gezisi var. Eşlik etmek için vakit kaybetmeyin.


Tatil Seçenekleri

Sorularla Tekne Kiralama

İnsanlar neden tatil için tekneyi tercih ederler?

Yurt dışında yaşayan tatil severlerin de tercihi son 15 yıldır otel yerine tekne turlarını tercih etmektedirler. Ege ve Akdeniz bölgesinde halen el değmemiş, ayak basılmamış bakir koylar bulunmaktadır. Teknede tatili özellikle tercih edenler yıl boyunca iş, trafik, insan stresiyle boğuşmuş ve her sabah kalk, hazırlan, ise git rutininden bunalmış kişilerdir. Tekneye ayak basıldığı andan itibaren kişi kendini yeniden doğmuş gibi hisseder. Artık tekne üzerinde ve doğayla iç içe kalındığında ne kıyafetin, ne makyajın, ne ayakkabının, ne oturma şeklinin, ne uyuma uyanma saatinin, ne bir yere yetişme telaşının önemi kalmamıştır. İşte bu sebeplerden dolayı aileniz ve sevdiklerinizden çaldığınız o güzel ve mutlu anları 1 hafta bilemediniz 15 gün boyunca doya doya çıkarabilmek ancak tekne tatilinde mümkündür.

Teknede tatil yapmak sağlık açısından neden önemlidir?

Tekne de yaşayacağınız huzur dolu anları düşünmek bile daha tekneye çıkmadan evvel sizi saracaktır. Sıcak günlerin geleceğini bilmek ve sizin o sıcak havalarda denizin üzerinde her an hafif serin ve masmavi suların içinde yüzeceğinizi bilmek sizi sonsuz rahatlatacaktır. Teknede tatil yaptığınızda çevrenizde hiçbir yapı veya endüstri kalıntısı olmadan ormandan gelen oksijen, güneşin teninizde bırakacağı hafif bronzluk, aksam meltem esintilerinde çalan hafif bir müzik ve belki de güvertede hamakta uyuya kalmak hem ruhunuzu hem vücudunuzu dinlendirecektir. Bu huzur ve rahatlık, gevşeme belki de 1 yıl boyunca yüzünüzde bir tebessüme yol açacak ve o günleri hatırladıkça stresli yaşamınızda bir nebze de olsa sakin bir nefes almanızı sağlayacaktır

Teknede tatil yapmak ile otelde tatil yapmak arasındaki fark nedir?

Aslında bu soruya başka bir açıdan da bakılabilir. Ev ile otelin arasında ki fark nedir? Otel de yemek saatleri bellidir ve belli başlı giyim kuralları gerektirir. Özellikle çocuklu bir aile iseniz en az 3 bavulla seyahat etmeniz gerekecektir. Kahvaltı, öğle yemeği, ikindi, akşam yemeği için sürekli bir kıyafet değiştirme telaşı ve de bu saatlere yetişme telaşı sizi daha tatile hazırlanmadan rahatsız etmeye başlayacaktır. Çevrenizde tanımadığınız bir sürü insan kalabalığı, şezlong bulmanız için bile erken kalkmanızı gerektirecektir. Evden oteli ayıran belki de tek özellik yataklarınızın yapılıyor olması bir de suya sabuna dokunmamaktır.

Oysa tekne tatilinde ihtiyacınız olan birkaç çeşit mayo, bir iki şort ve üst giyimdir. Tekne kiralama sistemimizin sağladığı avantajlar ile rahat ve sorunsuz bir tatilin tadını çıkarın. Teknede duş alma ihtiyacı bile akşam saatlerinde hissedilir o da teknenin güvertesinde bulunan duş sayesinde halledilir, sadece üzerinizdeki tuzu atmak yeterli gelecektir. Size özel ayrılmış bir haftalık tatilde 4 kişilik ekipten oluşan mürettebat sadece sizin emrinize amadedir. Sabah istediğiniz saatte uyanır istediğiniz vakit kahvaltınızı hazırlattırır, açık büfelere gerek kalmadan, Ege ve Akdeniz’in özenle hazırlanmış zeytinyağlılarını ve tazecik tutulmuş günlük balıklarını masanızda hazır bulursunuz.