Tekne Kiralama Nedir ?

Deniz severler ve mavi yolculuk tutkunlarına , sezonda 1 hafta bile olsa deniz tatili yapmak isteyenlere yat sahibi olma fırsatı sağlayan “Devre Mülk Yat” sistemimizi sunmaktayız. 5 ya da 10 yıllık seçenekler ile hizmetinizdeyiz.
Akotour bünyesinde bulunan eşsiz gullet, motoryat, bareboat ve benzeri deniz araçlarıyla hizmet vermenin yanı sıra müşterilerine yat imalatı, alım ve satım, bakım ve onarım alanlarında profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Yatırım maliyetlerine katlanmadan ve işletme giderlerini minimuma indiren ve problemlerden bağımsız “Yat Paylaşım” sistemimiz tıpkı “Devre Mülk Konut” sistemi gibi çalışmaktadır. Karada bir tatil köyü veya konut ile kıyaslandığında aynı yerde sabit kalmak yerine, bir hafta güzergah boyunca dolaşılmakta koylar ve adalar gezilmektedir. Yat tatili süresince her gün tüm öğünler sizin için menüler profesyonel aşçımız hazırlamakta ve uzman kadromuz servis etmektedir. Kendiniz alışveriş, yemek hazırlığı, bulaşık gibi külfetlerle uğraşmıyorsunuz. Arzu ederseniz kendi yerinize arkadaşlarınızı veya akrabalarınızı gönderebilir veya kullanamayacağınız dönemleri satabilir veya devir edebilirsiniz.

Kiralamış olduğunuz tekneniz ile kaptan-aşçı-gemici den oluşan tecrübeli mürettabatımızın önderliğinde ve kaliteli servis anlayışıyla Marmaris ‘den ya da Bodrum’dan demir alabilir isterseniz yunan adaları turu yapabilirsiniz. 5 yıldızlı otel hizmeti gibi, klimadan, internet bağlantısına kadar her türlü konforunuz düşünülmektedir. Navigasyon cihazları GPS, Radar sayesinde gecede seyir yapılabilmektedir.