Yat Yönetimi


İşletme Programı özel yatı olan şahıslara kendi yatlarını daha az sorumluluk ve masraf ile kiralama olanağı sunan özel bir servistir. Kendi teknenizi yılda sadece birkaç haftalığına kiralamak için ne kadar çok caba harcayarak ve bir o kadar masraf ederek teknenizi bakımlı tutmanız gerektiğini biliyoruz. Yat Charter İşletme Programına katılmayı kabul ettiğiniz takdirde üzerinize düsen tüm sorumluluk ve yasayabileceğiniz sıkıntılardan bir sözleşmeyle kurtulabilirsiniz.

 
 


Teknenizi sizin namınıza kiralamamıza onay verdiğinizde, teknenizi yat kiralama sezonunda en az 10 hafta boyunca kiralayacağımızı garanti ediyoruz. Kendiniz ve aileniz için planladığınız 4-5 haftalık yat tatilinizi söylemeniz yeterli. Sizin tatil haftalarınızda tekneniz kiralanmayacaktır. Bizimle çalıştığınız takdirde size kalan teknenize gelip tatilinizin keyfini çıkarmaktır. Tekne tatiliniz boyunca tarafımızdan her turlu, havlu, yatak takımları, mazot, transitlog gibi ihtiyacınız karşılanacaktır.

Yat İşletme Programına katıldığınız takdirde, yaz ve kış ayları olmak üzere teknenizin her turlu teknik bakim ve onarımı profesyonel ekibimiz tarafından yapılacaktır. Teknisyenlerimiz elektrik aksam, gövde, zehirli boya, motor, yelken, pervane, direk ve navigasyon cihazları bakımını düzenli olarak gerçekleştirecektir. Hava şartları ne kadar kotu olursa olsun teknenizin marina da tarafımızdan güvence altında olduğunu bileceksiniz ve belki de ilk kez gönül rahatlığıyla teknenizin ne durumda olduğunu düşünmeyeceksiniz. Bu program siz tekne sahiplerine charter işine girmek ve minimum riskle keyfine varmak için sunulmuş eşsiz bir olanaktır. Profesyonelliğimizim avantajlarından faydalanın…